Skip to main content

Денний стаціонар

Денний стаціонар на 30 ліжок КНП “Харківська міська дитяча поліклініка № 2” ХМР надає медичну допомогу дітям Новобаварського району.

В структурі денного стаціонару є 10 ліжок гастроентерологічного профілю, 10 ліжок неврологічного профілю та 10 ліжок соматичного профілю. Щорічно в денному стаціонарі отримують лікування 650 дітей.

Денний стаціонар розміщений на ІІІ поверсі поліклініки

Лікар денного стаціонару – Дудулад Надія Михайлівна, лікар І категорії, стаж роботи 13 років, Телефон: 725-02-40

Медична сестра – Юзькова Валентина Юріївна, має вищу категорію, стаж роботи 26 років

В денному стаціонарі отримують лікування діти із гострими та хронічними захворюваннями органів дихання, нервової системи, шлунково-кишкового тракту, кістково-м’язової системи.

Під час перебування на лікуванні діти отримують клініко-лабораторне обстеження, консультації лікарів-фахівців, лікарські засоби та комплексну реабілітацію.

Влітку в умовах денного стаціонару функціонують санаторні ліжка для організації оздоровлення дітям, які належать до пільгових категорій або перебувають на диспансерному обліку лікарів-спеціалістів з приводу хронічних захворювань. Під час перебування на оздоровленні діти отримують заняття з лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичні процедури, фітотерапію та відвідують басейн.

Денний стаціонар працює щоденно, крім неділі та святкових днів, з 8.00 до 14.00.